GALA WOLONTARIATU 2012

W poniedziałek 3 grudnia 2012 r. w Domu Żołnierza W Bielsku-Białej odbyła się gala bielskiego wolontariatu. Organizatorem było Centrum Wolontariatu przy Bielskim Stowarzyszeniu Artystycznym "Teatr Grodzki".  Szczególnie cieszył udział młodzieży szkolnej aktywnie uczestniczącej w wolontariacie w różnego rodzaju organizacjach i przedsięwzięciach. Na gali można było zobaczyć zasłużone osobistości naszego miasta i przedstawicieli samorządu. Między innymi był p. Henryk Juszczyk wiele lat działający w samorządzie terytorialnym-obecnie pełnomocnik Prezydenta Miasta, był zasłużony działacz państwowy i społeczny p. Andrzej Sikora były wojewoda bielski, był także p. Dariusz Mrzygłód naczelnik Wydziału Pomocy Społecznej Urzędu Miejskiego no i oczywiście zasłużeni wolontariusze młodzi i starsi.W gali brali także udział przedstawiciele naszego Stowarzyszenia. Mieliśmy własne stoisko, na którym prezentowaliśmy działalność Ośrodka Wpierania Rodziny. 

 Zapraszamy do galerii zdjęć: